słowem wstępu.

Jeszcze na długo przed oficjalnym startem theGuys mierzyliśmy wysoko, a marzenia nasze były ogromne. I tak pewnego dnia obudziła się w nas Idea.

A była ona prosta: chcieliśmy stworzyć miejsce, które da ludziom radość ze współpracy, sprawi, że komunikacja będzie zawsze pozytywnym bodźcem do działania, a zadowolenie obu stron będzie głównym wyznacznikiem naszej pracy.

z tego chaosu wyłoniło się theGuys!

Zarejestrowanie działalności i pierwsze zlecenia trafiły na marzec 2017 roku. Większość tego okresu napawała nas dumą z tego co robimy i jak robimy oraz mieliśmy poczucie, że Idea idzie z nami ramię w ramię. Ale nie boimy się tego powiedzieć: popełniliśmy wiele błędów. Popełniliśmy je niezamierzenie, uderzyliśmy się w pierś, wyciągnęliśmy lekcję i z zadziornym uśmiechem patrzymy w przyszłość.

trafiliście na idealny moment.

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, czujemy, że to co nas napędza to radość, komunikacja oraz zadowolenie. Wierzymy, że za sukcesem stoją nie tylko pięknie wykonane grafiki, idealnie zmontowane filmy czy fanpage poprowadzony ze wspaniałym szlifem. Za sukcesem stoją ludzie, zawsze. Dlatego w theguys nie tylko staramy się każdego dnia być lepszymi w tym co robimy, ale przede wszystkim chcemy dawać i czerpać radość ze współpracy. Komunikację z naszymi Partnerami prowadzimy w pozytywnej, przyjacielskiej atmosferze, a projekt robimy tak długo i tak dokładnie jak tego od nas wymagasz – nie potrafimy być zadowoleni z wykonanej pracy jeśli Ty nie będziesz z niej zadowolona/y.

kim Wy tak właściwie jesteście?

theGuys to przede wszystkim szereg wielu uzdolnionych, kreatywnych ludzi, którzy nas wspierają i z nami działają. To rodzina i przyjaciele, współpracownicy i partnerzy. To wszystkie te osoby, które postanawiają nam zaufać, które pomagają nam mentalnie, które wspierają Nas swoją wiedzą, doświadczeniem, a czasem obszarem roboczym i kilkoma warstwami w Illustratorze.

theGuys to od teraz także Ty.

Dlatego ośmielamy się powiedzieć, choć zabrzmi trywialnie, że theGuys to dla nas coś więcej niż praca. To pasja do designu, energia do działania i niespożytkowane zapasy kreatywności.

bo theGuys to zawsze Wy i my.


Czołem, cześć i hej, życzę nam owocnej współpracy,

 

Robert Grzonka
naczelny theGuys